top of page

Nar Chemical

Nar Kimyevi Maddeler Ltd. Şti. ekibi olarak ; 22 yıllık dış ticaret tecrübemizle; ülkemizdeki üretici ve ticari firmaların; Kimyevi Madde, Tabi ve Sentetik Kauçuk Hammaddeleri, Kauçuk Kimyasalları, Karbon Siyahı, Poliüretan Reçineleri, Hydrocarbon & Coumarone Resin vb. alım/ithalat taleplerini, yurtdışında ve yurtiçinde anlaşmalı olduğumuz, sektöründe uzman, güvenilir üretici firmalardan tedarik etmekteyiz.

Tedarik zincirindeki tecrübe birikimimizle, müşterilerimizin karşılaşabilecekleri problemleri ve sektörde yaşanılan sıkıntıları yakından biliyor, müşterilerimizin ithalat ve ihracat yüklerini azaltmak adına, tedarik zincirindeki bütün süreci takip ediyoruz.

Amacımız, talep edilen ürünü; sektöründe lider üretici firmalardan, piyasa koşulları göz önünde bulundurularak, fiyat avantajı sağlayacak şekilde gerekli pazar araştırmalarını yapmak, mümkün olan en iyi servis kalitesiyle, istenilen zamanda müşterilerimize temin etmektir.

Bununla birlikte, Dahilde İşleme İzin Belgesi ( DİİB ), İthalat -İhracat, Tedarik Zinciri gibi konularda destek vermekteyiz.

Ürün portföyümüzde;

Tabii ve Sentetik Kauçuk ( SVR10/20 & Hipren SBR1500/1502 ) ,

Karbon Siyahı (N220/N234/N326/N330/N375/N550/N660),

Kauçuk Kimyasalları ( Antioksidant & Antiozonant ),

Klorlanmış Polietilen, CPE ( Chlorinated Polyethylene ),

Ayakkabı, Terlik, İş Güvenliği Ayakkabıları ve iç taban ( fuspet ) Poliüretan Reçineleri ( Polyol+Isocyanate+Catalyst),

Poliester ve Polieter Poliol ( Polyester and Polyether Polyol ),

Hydrocarbon & Coumarone Reçineler yer almaktadır.

 

Ayrıca, ürün portföyümüzde bulunmayan talepleriniz ve Ar-Ge çalışmalarınız için ; Uzakdoğu, Malezya, Vietnam, G.Kore’deki bağlantılarımız ve ortaklıklarımız sayesinde, ürün araştırması yapmakta ve tedarik etmekteyiz ( Sourcing company ).

Email

Telefon

+90 216 350 80 30

Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
bottom of page